Spôsob platby

Platba kartou cez internet

Po dokončení objednávky budete automaticky presmerovaný na platobný systém Gpwebpay, ktorý spracuje platbu cez banku ČSOB. V sytéme zadáte údaje o karte (meno, číslo a platnosť karty, CVC2/CVV2 kód). Týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka kartu vydala, ak vaša platobná karta je spôsobila (obsahuje 3-miestný CVV kód na zadnej strane karty) na realizovanie platieb prostredníctvom internetu. S Vašimi údajmi o platobnej karte vôbec neprichádzame do kontaktu. Pri úhrade platobnou kartou cez internet zaplatíte za tovar vopred.

Bankový prevod

Po zrealizovaní objednávky Vám bude doručený automatický potvrdzujúci e-mail, v ktorom Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Variabilný symbol je číslo Vašej objednávky a je potrebné ho uviesť pri zasielaní úhrady. Peňažné prostriedky je možné zaslať na účet:  4019928579/7500 ĆSOB (IBAN SK6975000000004019928579)  Pri platbe bankovým prevodom doba dodania začína plynúť až pripísaním peňažných prostriedkov na náš účet. Bankový prevod obvykle trvá 2-3 pracovné dni.

Dobierka – kuriérom

Peniaze za objednaný tovar zaplatíte kuriérovi až pri prevzatí tovaru. Kuriérovi je možné platiť iba v hotovosti. Platobné karty ani darčekové či zľavové kupóny neprijíma.
Copyright © 2018 vlnienka.sk Všetky práva vyhradené.

Tento eshop je vymakaný cez eshopion.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.

Staňte sa prémiovým zákazníkom a získajte prístup k limitovaným zľavám a akciam